Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Politówka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w miejscowości Politówka gm. Leśniowice, 25 km od Krasnegostawu, 42 km od Zamościa. Mieszkanie do remontu, z dużą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

277 000 zł48,93 m² 5 661,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,93 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Henryka Wieniawskiego 17 na osiedlu Słonecznym w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

289 009 zł36 m² 8 028,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe mieszkanie z garażem murowanym , na sprzedaż w Chełmie, ul. Wołyńska 13! Mam do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wyremontowane mieszkanie, idealne dla singla lub pary. To.

Szczegóły ogłoszenia

349 509 zł75,15 m² 4 650,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Zachód,Chełm(Politówka + 18 km)

396 000 zł75,18 m² 5 267,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 4. piętrze bloku na osiedlu Zachód. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest rozkładowe i zadbane. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

273 009 zł48,70 m² 5 605,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowanego przy ul. Połanieckiej 8 , 3 piętro w Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Zachód,Chełm(Politówka + 18 km)

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania na osiedlu Zachód w Chełmie? Ta lokalizacja to świetne rozwiązanie, szybki wylot z miasta na Lublin, zamość czy Włodawę. Jeśli pracujesz w jednostce wojskowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Chełm(Politówka + 18 km)

209 000 zł28,93 m² 7 224,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 29 m + piwnica 21 m + parking | 1 piętro | ul. Sienkiewicza 17 - bez czynszu! Na sprzedaż przytulne mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,51 m² 5 042,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Politówka